Malowanie drewna - instrukcje

Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące malowania drewna i jego pielęgnacji. Poniżej znajduje się lista najczęściej zadawanych pytań wraz z krótkimi, ale wyczerpującymi odpowiedziami.

 
1Lakierowanie przedmiotów z drewna - dla dzieci

Właściwie wykonane zabawki powinny nie tylko uczyć i bawić najmłodszych, ale również być dla nich w pełni bezpieczne. Aby tak się stało, do ich tworzenia należy zastosować specjalistyczne preparaty całkowicie bezpieczne dla dzieci. W ten sposób zyskujemy gwarancję, że nasze pociechy mogą się bawić do woli..

2Panele ogrodzeniowe

Na wąskich działkach, by zachować prywatność, by osłonić się przed wiatrem, by zasłonić nieciekawy widok warto zbudować ogrodzenie z drewnianych paneli ogrodzeniowych. Jak wykonać takie ogrodzenie, jak zabezpieczyć i jak często malować? Zobacz film

3Olej do drewna na tarasie

Lara i Stefan odkryli tę starą chałupę na Mazowszu i zakochali się w niej. Prace, jakie już wykonali, budzą podziw. Siedlisko odwiedził Rob in Wood – sławny mistrz stolarki niepokornej. Była okazja, by zaolejować nowy taras. Jak przebiegały prace, jaki był ich zakres, jakich produktów użył Rob in Wood? Zobacz film.

 

Lakierowanie przedmiotów z drewna - dla dzieci

Panele ogrodzeniowe

Olej do drewna na tarasie